_

درباره ما

انرژی تهویه پردیس

شرکت انرژی تهویه پردیس با هدف تامین تجهیزات مورد نیاز بخش پمپاژ شامل: انواع الکترو پمپ های مورد نیاز صنایع نفت و گاز، آب و فاضلاب، سیستم های تهویه مطبوع و ساخت بوستر پمپ های آبرسانی، آتش نشانی و آبیاری به صورت دور ثابت و دور متغیر در سال 1388 با شعار ( کیفیت رمز ماندگاریست) فعالیت خود را آغاز کرده است.

این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، کارشناسان مجرب و کار آزموده، با هدف عرضه محصولی مطابق با استانداردهای روز دنیا و بر پایه اصل مشتری مداری، و کسب نمایندگی از شرکت های معتبر اروپایی آماده ارائه خدمات می باشد.

 

نمایندگی-رسمی-دویار-استاندارت-شوماک-ترکیه

رویداد ارائه خدمات سنجش دقیق توسط شرکت انرژی تهویه پردیس
رویداد در راستای اهداف شرکت انرژی تهویه پردیس در حوزه ارائه خدمات فنی و مهندسی به مشتریان ارجمند با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا، این شرکت مفتخر است به همت کادر مجرب خود و ابزارهای سنجش پیشرفته، آماده ارائه خدمات سنجش دقیق به مشتریان خود باشد.
از مهمترین خدمات شرکت انرژی تهویه پردیس در این حوزه می توان به سنجش دقیق و غیر مخرب دبی توسط دستگاه فلومتر اولتراسونیک، هم راستا سازی الکتروپمپ با استفاده از دستگاه پیشرفته الاینمنت لیزری، و بررسی عملکرد پمپ و بوسترپمپ با سنجش پارامترهای الکتریکی آن ها اشاره نمود.
در صورت نیاز به خدمات سنجش و ابزار دقیق، کارشناسان فنی شرکت با تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل در اسرع وقت به محل پروژه اعزام خواهند شد.

محصولات ما

پمپ های استخری

100%

منابع تحت فشار

100%

منابع ذخیره آب

100%

کویل

100%

پمپ های آبرسانی

100%

بوستر پمپ

100%

شیرآلات صنعتی

100%

پمپ های روغن داغ

100%